LED Aydınlatma’nın En Büyük 10 Faydası

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

fullsizerender

http://www.gecemlighting.com/led-aydinlatmani…buyuk-10-faydasi/

Eminiz ki LED ya da diğer adıyla ışık yayan diyotların enerji tasarrufunun avantajları ve yararları hakkında çok şey duydunuz. LED aydınlatmayı diğer enerji tasarruflu aydınlatma yöntemleriyle karşılaştırdığınızda, LED aydınlatmanın aydınlatma için en güç tasarruflu ve akıllı çözüm olduğunu göreceksiniz.
LED aydınlatma alanında yapılan son araştırma ve gelişmeler bize dünyamızın geleceğini kurtarmamıza yardımcı olacak akıllı yeşil bir LED aydınlatma devrimini üretmek üzeredir.
Şimdi bize katılın ve LED aydınlatma yeniden dönüşümü sürecinin bir parçası olun!

En enerji verimli, en temiz ve en çevre dostu aydınlatma yöntemi, temel olarak dijital ışığa ve çok sayıda muhteşem avantaja sahip olan LED aydınlatmasıdır.
Aslında, teknoloji açısından analogdan dijitalliğe yükseltme olarak görülen büyük bir sıçrama gerçekleşmiştir. LED, dijital ışıktır ve geleneksel ‘analog’ aydınlatmaya karşı avantajlar çok büyüktür ve bu “dijital ışığın teknolojisi” hem kullanıcılarına hem de gezegenimize büyük fayda sağlar.
Bu nedenle, LED aydınlatmayla ilgili tutkulu olduğumuz için çok sayıda iyi nedene sahip olduğumuza inanıyoruz ve Gecem Aydınlatma olarak LED aydınlatmanın avantajlarını sizlere anlatmayı düşünüyoruz.

1. UZUN ÖMÜR

Uzun ömür, LED ışıklarının bir numaralı yararı olarak öne çıkıyor. LED ampuller ve diyotlar, 100.000 saate kadr  bir çalışma ömrü beklentisine sahiptir. Bu 11 yıllık sürekli çalışma veya 22 yıllık 50% operasyon manasına gelmektedir. LED armatürler günde 8 saat çalıştığında, LED ampulü değiştirmeden yaklaşık 20 yıl geçmesi gerekir. LED’ler standart aydınlatmadan farklıdır. Gerçekten yanmaz ve standart bir ışık gibi çalışmayı bırakmalar. Ayrıca aydınlatma diyotları çok daha uzun bir süre  parlak aydınatma seviyeleri korur standart aydınlatma gibi belirli bir süre sonra ışık seviyelerindeki azalma fazlalaşmaz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.